+90(535)363 72 93 +90(535)363 72 93

Tekne Temizliği

Tekne temizliklerinin profesyonel ekiplerce ve teknolojik aletlerle yapılması gerekmektedir. Sürekli su ile temas halinde bulunması nedeniyle çok fazla kirlenmesi olası bir durumdur. Firmamız bu noktada düzenli tekne temizliği hizmeti sunarak en ince noktalara kadar kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Teknelerin yüzeylerinde oluşan kirlenmeler suyla temastan dolayı çok farklı şekillerde olabilmektedir. Firmamız öncelik olarak bu kirlerin temizlenmesini sağlarken teknenin dış yüzey özelliklerine dikkat eder. Teknenin dış yüzeyi hangi maddeden oluşuyorsa bu maddeye göre kaliteli temizlik ürünleri kullanır. Bu sayede teknenizin dış yüzeyinin çizilme, zarar görme olasılığı ortadan kalkar.

Suyla temas nedeniyle küf ve yosun lekelenmeleri teknelerde çok sık yaşanan bir sorundur. Öncelikli olarak bu sorunların tespiti sağlanarak tekne temizliği yapılması gerekmektedir. Sadece bu leke ve kirleri ortadan kaldırmakla yetinmeyen firmamız tekrar meydana gelebilecek problemleri engelleyecek biçimde temizlik işlemini yapmaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerine geçici çözümler yerine uzun ömürlü çözümler sunmuş oluruz. Bu şekilde yapılmayan temizlik işlemleri sonucu küf ve yosun lekeleri sürekli çoğalacak ve tekne yüzeyine dağılacaktır. Arındırma işleminin en doğru şekilde yapılması bu açıdan çok önemlidir.

Yat Temizliği

Yat temizliği uzmanlık gerektiren bir iştir. Firmamız yat temizliğinizi profesyonel çalışanları ile en uygun şekilde yapmaktadır. Üretimden yeni çıkan yatların temizliği de yatların standart düzenli bakımları da bizim işimizdir. Her iki seçenekte de duruma uygun olarak değerlendirme yapar ve süreci ona göre yürütürüz.

Yat Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Özellikle sürekli suyla temas halinde olan yatlarda küf ve yosun kirlenmelerine çok dikkat edilmelidir. Eğer bu kirlenmeler doğru temizlenmezse dağılır ve çoğalırlar. Hem görünüm hem de sağlığa uygunluk açısından her nokta dikkatlice incelenerek temizlenir. Firmamız yat temizliği ile ilgili her ayrıntıyı üstün hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Diğer dikkat edilmesi gereken bir nokta da yat temizliği yapılırken motorun bulunduğu alanın temizliğidir. Firmamız bu alanda motora ve diğer iç aksamlara zarar vermeden çalışma yapar. Bu alandaki her şeye uygun malzeme seçimindeki hassasiyeti personelinde de geçerlidir. O alanı temizleyen çalışma arkadaşları aksamlara, motora ve herhangi bir araç gerece zarar vermeyecek şekilde bilgi ile donanımlıdır. Aksi takdirde temizliğiniz verimli olmayacağı gibi, daha büyük masraflara yol açacak problemlerle karşılaşmanız kaçınılmazdır.