+90(535)363 72 93 +90(535)363 72 93

Hasar Sonrası Temizlik

Su baskını temizliği; su baskını olayı, bazen doğal afetler sonucu bazen ise dere yatağı gibi yanlış yapılanma yada tesisat sistemi hatalarından dolayı oluşmakta olup çoğu zaman insanları ekonomik kayıplara ve mağduriyete uğratmaktadır.

Su baskını sonrası temizlik işini yapacak olan firmanın araç gereç ve makineleri mutlaka araştırılmalı hatta raporlama istenmelidir. Sigorta şirketi devreye girecek ise iş öncesi temizlik şirketi raporlamaları ivedice sunulmalıdır.

Su baskını temizliği hizmetlerimiz;

 • Havalandırma (mümkün ise camları açık tutmak yada klima, fan vb. çalıştırmak)
 • Güçlü vakumlar ile suyun tahliye edilmesi.
 • Halı ve koltuklardaki suyun çift motorlu endüstriyel makineler ile hijyenik olarak yıkanması, suyunun çekilmesi.
 • Suyun kuytu köşelerde yuvalanmasını önlemek ve zeminin hızlıca kurumasını sağlamak.
 • Dairede elektrik kullanımı sakıncalı ise bir başka daireden elektrik sağlamak.
 • Ofis alanlarının temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Makine parkuru bakımı

  Yangın sonu temizliği hizmetlerimiz;

  Yangın temizliği, insanların başına gelebilecek en korkunç durumlardan biri ne yazık ki yangındır. Bu nedenle yangından zarar gören ev ve ofislerin temizlenmesi genellikle profesyonel olmayan kişiler için kabus haline gelmektedir. Ancak bu konuda özel eğitimlere tabii tuttuğumuz temizlik ekibimiz ve özenle seçtiğimiz temizlik ekipmanlarımız ile alanı is ve kurumdan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

  Yangın sonrası temizlik şirketleri kapsamında duvar silimi, halı yıkama, koltuk yıkama, mobilya temizliği, zemin temizliği, cam temizliği yapılmakta; yapım aşamasında ise buhar ve vakum makineleri kullanılmaktadır. Yangın sonrası temizlik şirketleri, hizmet öncesinde yapacak olduğu hizmetlerin listesini ve referanslarını müşterisine iletmelidir.

  Müşterilerimizin konforu açısından yangın sonrası temizlik hizmeti oda oda yapılmakta ve böylece bir yandan zarar gören alanın kullanıma devamı sağlanılmaktadır. Bu noktada temizliğin ivedilikle yapılması önem taşımaktadır.Verdiğimiz yangın sonrası temizlik hizmeti sonunda evinizde ve ofisinizde is kokusundan eser kalmamaktadır.

  Yangın sonu temizliği, profesyonel makineler ile özellikle buhar püskürtülerek yapılır. Temizliği yaparken eldivenlerin ve galoşların sık değişimi şarttır. Kısmi olarak bir kısım alan temizlenir ve temizliği yapılan eşyalar bu alana konur . Personeller aşamalı olarak imece yöntemi ile temizliği gerçekleştirir. Kirli bölgede kalan kişi kesinlikle temiz tarafa geçmez.