+90(535)363 72 93 +90(535)363 72 93

Avm Temizliği

Alışveriş merkezleri her gün binlerce insanın ziyaret ettiği yerlerdir, günümüz koşullarında insanların en çok vakit geçirdiği mekanlar olan alışveriş merkezleri haliyle en çok kirlenen yerlerdir. Alışveriş merkezinin kurumsal bir görüntü sergilemesi için temizlik hizmetleri en önemli konulardan biridir çünkü düzgün temizlenmeyen bir mekanı insanlar tercih etmezler, en basitinden tuvaletleri kötü kokan bir alışveriş merkezi tercih edilmez.

Arıcan Temizlik Şirketi olarak biz bu konuda siz değerli müşterilerimize garanti veriyoruz, kullandığımız organik ürünler ile fark yaratıyoruz. Şu anda temizliğini devir aldığımız alışveriş merkezlerinde deneyimli personelimiz ile işimizi layıkıyla yapıyoruz. Gerekli tüm önlemleri alarak iş güvenliği konusunda personelimizi sürekli eğitime tabii tutuyoruz.

Alışveriş merkezlerinde temizlik hizmetleri sırasında, misafirler rahatsız edilmemeli bu konuda personel dikkatli olmalıdır.

Arıcan Temizlik olarak işimizin öneminin farkındayız ve oluşturduğumuz vardiyalı sistem ile gece ekibimiz dip bucak temizlik yaparken, alışveriş merkezinin açık olduğu zamanlarda mobil ekibimiz misafirleri rahatsız etmeyecek şekilde temizliklerine devam ederler. Detaylı bilgi için bize ulaşın, biz sizi arayalım.